Share

Opinie klientów

Home/Opinie klientów

Klaudia i Krystian

❤Oleńko i Jareczku jesteście wspaniali❤ Dziękujemy Wam, że byliście w tym dniu z nami❤

❤Z całego serca dziękujemy i krótki wierszyk napiszemy❤

❤Nie da się opisać słowami❤ jak jesteśmy Wam wdzięczni kochani❤

❤Za poświęcony czas ❤profesjonalne zaangażowanie ❤ jest wszystko na najwyższym poziomie przez Was doszlifowane❤

❤ Film i fotografia jest tak dopracowana❤ że przeszło nasze najśmielsze oczekiwania❤

❤Dzięki temu , że Was poznaliśmy❤ otrzymaliśmy pamiątkę o jakiej nawet nie marzyliśmy❤

❤ Z taką pasją swą pracę tworzycie❤ że wszystko wychodzi Wam znakomicie❤

❤Dzięki Waszej pasji i miłości ❤ tworzycie magię…która sprawia ogrom radości❤

❤Wasz duet jest niezastąpiony❤ tylko Jareczku …częściej słuchaj swej żony❤

❤ Swoje obiektywy potraficie zaczarować ❤ i jednocześnie żywe emocje i wzruszenie zachować❤

❤Życzymy Wam sukcesów i wsparcia wzajemnego ❤ ❤Kamerzysty i fotografa? …❤ nie znamy lepszego❤

❤ Mimo że obiektywów nie macie ze złota❤ to, to co robicie to ŚWIETNA ROBOTA!!!❤

📹📷🎥👨Jarek i Ola👩 to para do tego stworzona📹📷

Paulina i Michał

Na wstępie chcielibyśmy pozdrowić serdecznie Olę i Jarka oraz podziękować im za ich profesjonalną pracę. Ponadto wszystkim, którzy poszukują lub są jeszcze niezdecydowani na współpracę z tą parą pragniemy trochę przybliżyć Nasze odczucia ze spotkania z Nimi.
Poznaliśmy się na Targach Ślubnych w Poznaniu, na które wybraliśmy się z myślą, że nie wyjdziemy z nich bez podpisanej umowy foto/video. Z bardzo licznych stanowisk z prezentacjami fotografii i filmów ślubnych, to właśnie prezentacja Oli i Jarka zrobiła na Nas największe wrażenie.
Współpraca podczas przygotowań, wesela i sesji plenerowej były czystą przyjemnością. Ola i Jarek jako fotografowie mają mnóstwo ciekawych pomysłów. Gdy pracują potrafią być bardzo aktywni, kreatywni a zarazem niezauważalni. Kilka razy na weselu zastanawialiśmy się czy zdążali uwiecznić tą czy inną chwilę. Okazało się, że uwiecznili znacznie więcej niż my sami widzieliśmy 🙂 Efekty pracy Oli i Jarka przeszły Nasze najśmielsze oczekiwania. Nasz Wielki Dzień został przepięknie uwieczniony na fotografiach. Ze zdjęć emanuje mnóstwo uczuć i pozytywnej energii. Materiał z sesji plenerowej idealnie oddaje Naszą naturę. Rodzina i znajomi również nie kryją zachwytu nad fotoreportażem. Zdjęcia można oglądać bez końca, a przeglądanie ich poprawia humor i wywołuje szeroki uśmiech. Do tego nie było dla nich żadnym problemem, aby pojechać z Nami na sesję ślubną do Pragi.
Oprócz wykonania wysokiej jakość zdjęć Ola i Jarek zrealizowali dla Nas film weselny. Cały film został zaprojektowany indywidualnie. Ola i Jarek to profesjonaliści, którzy mają wiele pomysłów i propozycji, a także bardzo elastycznie, czujnie słuchają i wcielają w życie uwagi klientów. Film weselny oglądaliśmy już kilkanaście razy i ciągle mamy mało. Nasz teledysk ślubny jest kapitalną esencją wszystkiego tego co działo się na weselu jak i za jego kulisami.
Ola i Jarek to świetni ludzie oraz profesjonaliści w pracy zatem nie pozostaje Nam nic innego jak serdecznie podziękować oraz z czystym sumieniem rekomendować i polecać usługi Oli i Jarka.
Dziękujemy!

Nikola i Mariusz

Z usług oferowanych przez My Moments korzystaliśmy podczas naszego ślubu.Efekty naszej wspólnej współpracy to fantastyczny film i wspaniałe zdjęcia, które są piękną pamiątką tego wyjątkowego dla nas dnia.My Moments to profesjonaliści i ludzie z pasją, którzy w swoją pracę wkładają całe serce. Precyzję dostrzec można w każdym kadrze.Ola i Jarek to także przesympatyczna para, która emanuje tak pozytywną energią, że współpraca z Nimi to czysta przyjemność.

Polecamy wszystkim z całego serca.

Anna i Michał

Zdecydowanie zasłużona najwyższa z możliwych ocen! Ola i Jarek towarzyszyli nam w najpiękniejszym dniu naszego życia i wspaniale oddali obraz tego dnia. Piękne zdjęcia z przygotowań, ceremonii ślubnej, zabawy weselnej i oczywiście sesji plenerowej. Profesjonalny film ślubny, dograny w każdym szczególe.Teledysk przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Pamiątką dla nas jest również piękny album ślubny.

Kochani jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy!
Polecamy i będziemy polecać wszystkim parom, które chcą mieć profesjonalną i cudowną pamiątkę na całe życie.
Wybierając ich na pewno nie będziecie żałować

Kamila i Damian

Świetna współpraca, pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, przemiła atmosfera. Dziękujemy ogromnie za przepiękny film i fantastyczne zdjęcia. Wszystko wyszło rewelacyjnie! Jesteście wyjątkowi! Pozdrawiamy:)

Joanna i Łukasz

Rewelacja! Współpraca z Wami to czysta przyjemność – pełen profesjonalizm i cudowna atmosfera na każdym etapie współpracy 🙂 Ola i Jarek to szalenie utalentowany duet 😉 Zdjęcia i film, które dla nas wykonali są najpiękniejszą i niezastąpioną pamiątką. Jakość na najwyższym poziomie! Polecamy całym sercem 🙂
Raz jeszcze dziękujemy!
Asia & Łukasz

Dorota i Maciej

Dzień ślubu był dla nas niezwykle wyczekiwanym wydarzeniem. Przepełniała nas ogromna radość, którą dzieliliśmy z naszą Rodziną i Przyjaciółmi. Olu, Jarku to dzięki Wam oglądając film oraz zdjęcia możemy przeżywać wszystko na nowo ! Wasza praca cieszy się pełnym profesjonalizmem, pomysłowością, spontanicznością zachowując jednocześnie żywe emocje, radość i wzruszenie! Teledysk podbił serca wszystkich gości! Zdjęcia reportażowe, sesja plenerowa oraz film wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie wśród naszej Rodziny i Przyjaciół ! Dla nas, całość przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Praca z Wami to sama przyjemność!! Jako para, jesteście wspaniali! Dla wielu możecie być wzorem czerpania radości z życia, i z wykonywanej z pasją pracy! Z całego serca DZIĘKUJEMY!!

Magdalena i Łukasz

Bardzo gorąco dziękujemy za tak wspaniałą ślubną pamiątkę, jaką są zdjęcia i film Waszego autorstwa! Uważamy, że napisane tu komentarze i opinie w pełni oddają efekt i urok wykonanej przez Was pracy 🙂 Wszystko jest bardzo dopracowane, widać Wasze ogromne zaangażowanie, pasję oraz dbałość o najdrobniejszy szczegół. Jarek i Ola są bardzo sympatyczni, wyluzowani:), ale profesjonalni w każdym calu. W trakcie wesela byli zawsze tam gdzie trzeba, a dla gości jakby niezauważalni. Współpraca z Nimi to czysta przyjemność. GORĄCO POLECAMY !!! Madzia i Łukasz

Natalia i Mateusz

Profesjonaliści opanowani do perfekcji !
Niebywałe podejście do klienta, zaangażowanie, idealne dopracowanie szczegółów oraz dobra zabawa podczas pracy sprawia że efekty zdjęć i filmu są zdumiewające.
Jesteśmy pewni że nasza współpraca z tą fantastyczną i MEGA pozytywną parą jeszcze się nie zakończy ! 🙂 Szczerze gorąco polecamy !!!
Dzięki Wam mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie – Dziękujemy !

Anna i Janusz

Jesteśmy w 100% zadowoleni zarówno z filmu jak i z całej pracy jaką włożyli Aleksandra i Jarosław Bąbka w to by dzień naszego ślubu był wspaniale uwieczniony. Cechuje ich pełen profesjonalizm, naprawdę potrafią zaczarować obiektyw i stworzyć piękny obraz. Poza tym są przesympatyczni, a to bardzo ułatwiło nam wspólną pracę. Polecamy ich gorąco!!

Daria i Jakub

Dziękujemy bardzo za efekty Waszej naprawdę profesjonalnej pracy… Cudownie się na to wszystko teraz patrzy na te zdjęcia i super ogląda się nagranie… uchwycone tyle momentów, chwil i akcji…wyłapane, przepięknie nakręcone i zarazem pokazane…ach..brak czasem słów..moich i bliskich..wszyscy są zadowoleni i pod ogromnym wrażeniem….widać rękę fachowoców….to KAWAŁ NAPRAWDĘ DOBREJ ROBOTY!!! Polecamy już Was od dawna, lecz teraz mamy na to wszelkie dowody :))))

Katarzyna i Jakub

Najlepsi z najlepszych. W okolicy Turku, Koła, Konina nie znam nikogo lepszego. Nasze zdjęcia nadal zachwycają nas i naszą rodzinę. A kontakt rewelacyjny 🙂 Mój mąż nie lubi „pozowania do zdjęć ” i bardzo sceptycznie podchodził do pleneru ale ten okazał się fajnym doświadczeniem i miłym spędzeniem wspólnego czasu. Dodam że zdjęcia z wesela mieliśmy w expresownym czasie tydzień po weselichu. REWELACJA!!! :)))) Aż chciałoby się powtórzyć z Wami te najpiękniejsze chwilę w życiu. Pozdrawiamy.

Martyna & Adam

Witam. Chcielibyśmy się z Wami podzielić Naszą opinia na temat Mymoments. Właściciele i wykonawcy całego filmu a mianowicie Aleksandra i Jarosław Bąbka to najbardziej zaangażowane osoby z jakimi mieliśmy doczynienia. Poza tym są ciepłymi i sympatycznymi ludźmi. Korzystają z bardzo dobrego sprzętu jak na profesjonalistów przystało.
Super się z Nimi współpracowało. Nasze miejsce na plener było pomysłem Oli i Jarka. W przepiękny sposób uwiecznili tam Nasze chwile razem. Piękna pamiątka do końca życia. Bardzo podoba nam się sposób w jaki nagrywają. Z resztą każdy może sam sie zachwycić oglądając teledyski ślubne w ich wykonaniu . Pozdrawiamy gorąco i serdecznie polecamy Mymoments