Share

Opinie klientów

Home/Opinie klientów

Monika i Krystian

MyMoments upamiętnili parę lat temu naszą studniówkę i to wtedy oglądając płytę stwierdziłam, że kiedyś uwiecznią nasze wesele i tak też się stało. Wtedy jeszcze się nie znaliśmy. Ciągle śledziłam Ich profil, oglądałam teledyski i zdjęcia. Za każdym razem, kiedy dodali coś nowego, nie mogłam wyjść z podziwu. Uparłam się na Nich do tego stopnia, że przełożyłam ślub z powodu braku wolnych terminów. Nie chciałam nikogo innego, wiedziałam, że są najlepsi. I nie żałuję. ☺️ Tak samo 9 lat temu, kiedy byłam pierwszy raz na wydmach, powiedziałam do mojego chłopaka (teraz jest moim mężem), że będziemy mieli tutaj sesje ślubną, bo zakochałam się w tym miejscu. I również tak się stało. Powiedzieliśmy Oli i Jarkowi, że marzy Nam się sesja na wydmach i oczywiście spełnili Nasze marzenie. Pogoda nie dopisała i było zimno, ale atmosfera była gorąca. Nigdy nie zapomnę tej sesji 🙂 I to co wyczarowali PETARDA!
MyMoments to ekipa do zadań specjalnych, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Są naprawdę mistrzami w tym co robią. Wkładają całe serce w swoją pracę i dbają o każdy szczegół! Sposób montażu jest profesjonalny, nowoczesny i urzekający.
Cieszymy się, że Nasz ślub i wesele zostały uwiecznione w tak doskonałej formie i będziemy mogli wracać do tych pięknych chwil, do końca naszych dni. Zarówno film jak i fotografia jest na najwyższym poziomie, wszystko tworzone jest pasją.
Polecamy z całego serducha wszystkim niezdecydowanym.