Share

Opinie klientów

Home/Opinie klientów

Monika i Krystian

MyMoments upamiętnili parę lat temu naszą studniówkę i to wtedy oglądając płytę stwierdziłam, że kiedyś uwiecznią nasze wesele i tak też się stało. Wtedy jeszcze się nie znaliśmy. Ciągle śledziłam Ich profil, oglądałam teledyski i zdjęcia. Za każdym razem, kiedy dodali coś nowego, nie mogłam wyjść z podziwu. Uparłam się na Nich do tego stopnia, że przełożyłam ślub z powodu braku wolnych terminów. Nie chciałam nikogo innego, wiedziałam, że są najlepsi. I nie żałuję. ☺️ Tak samo 9 lat temu, kiedy byłam pierwszy raz na wydmach, powiedziałam do mojego chłopaka (teraz jest moim mężem), że będziemy mieli tutaj sesje ślubną, bo zakochałam się w tym miejscu. I również tak się stało. Powiedzieliśmy Oli i Jarkowi, że marzy Nam się sesja na wydmach i oczywiście spełnili Nasze marzenie. Pogoda nie dopisała i było zimno, ale atmosfera była gorąca. Nigdy nie zapomnę tej sesji 🙂 I to co wyczarowali PETARDA!
MyMoments to ekipa do zadań specjalnych, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Są naprawdę mistrzami w tym co robią. Wkładają całe serce w swoją pracę i dbają o każdy szczegół! Sposób montażu jest profesjonalny, nowoczesny i urzekający.
Cieszymy się, że Nasz ślub i wesele zostały uwiecznione w tak doskonałej formie i będziemy mogli wracać do tych pięknych chwil, do końca naszych dni. Zarówno film jak i fotografia jest na najwyższym poziomie, wszystko tworzone jest pasją.
Polecamy z całego serducha wszystkim niezdecydowanym.👌
Osobiście uwielbiamy Olę i Jarka i mamy super kontakt, ale tutaj oceniamy Ich ciężką pracę i zaangażowanie. Kto Ich pozna przekona się, że są; wspaniali, zabawni, szczerzy,pomocni, otwarci i zawsze można na Nich liczyć!
DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ PAMIĄTKĘ !!!❤️

Monika i Tomek

Zarówno ze zdjęć jak i z filmu jesteśmy bardzo zadowoleni. Dużym plusem jest fakt, że film czy fotoksięgę mogliśmy edytować według własnych upodobań. Czyli pomimo obrobionego materiału mogliśmy nanosić na wszystko poprawki, tak aby spełniało to nasze oczekiwania w 100%. W umowie minimalna ilość obrobionych zdjęć to 400, a my dostaliśmy ich aż 743! Jest w czym wybierać. O Oli i Jarku można na pewno powiedzieć jedno – są profesjonalistami – czuje się to nie tylko oglądając ich zdjęcia czy filmy, ale również pracując z nimi. Mnie bardzo podobało się to, że podczas zdjęć od razu wydawali komunikaty w stylu: „Monika popraw welon” „Tomek przekrzywiła Ci się muszka”, bo jak dla mnie nie ma nic gorszego, niż piękne zdjęcia, na których drażni mnie detal. Przypilnowali, aby w trakcie wesela zrobić zdjęcie grupowe, ale również pojedyncze zdjęcia z gośćmi, które będą stanowiły wspaniałą pamiątkę po latach. Nie pominęli ozdób w domu, w kościele i na sali. Polecam!

Klaudia i Krystian

❤Oleńko i Jareczku jesteście wspaniali❤ Dziękujemy Wam, że byliście w tym dniu z nami❤

❤Z całego serca dziękujemy i krótki wierszyk napiszemy❤

❤Nie da się opisać słowami❤ jak jesteśmy Wam wdzięczni kochani❤

❤Za poświęcony czas ❤profesjonalne zaangażowanie ❤ jest wszystko na najwyższym poziomie przez Was doszlifowane❤

❤ Film i fotografia jest tak dopracowana❤ że przeszło nasze najśmielsze oczekiwania❤

❤Dzięki temu , że Was poznaliśmy❤ otrzymaliśmy pamiątkę o jakiej nawet nie marzyliśmy❤

❤ Z taką pasją swą pracę tworzycie❤ że wszystko wychodzi Wam znakomicie❤

❤Dzięki Waszej pasji i miłości ❤ tworzycie magię…która sprawia ogrom radości❤

❤Wasz duet jest niezastąpiony❤ tylko Jareczku …częściej słuchaj swej żony❤

❤ Swoje obiektywy potraficie zaczarować ❤ i jednocześnie żywe emocje i wzruszenie zachować❤

❤Życzymy Wam sukcesów i wsparcia wzajemnego ❤ ❤Kamerzysty i fotografa? …❤ nie znamy lepszego❤

❤ Mimo że obiektywów nie macie ze złota❤ to, to co robicie to ŚWIETNA ROBOTA!!!❤

📹📷🎥👨Jarek i Ola👩 to para do tego stworzona📹📷

Paulina i Michał

Na wstępie chcielibyśmy pozdrowić serdecznie Olę i Jarka oraz podziękować im za ich profesjonalną pracę. Ponadto wszystkim, którzy poszukują lub są jeszcze niezdecydowani na współpracę z tą parą pragniemy trochę przybliżyć Nasze odczucia ze spotkania z Nimi.
Poznaliśmy się na Targach Ślubnych w Poznaniu, na które wybraliśmy się z myślą, że nie wyjdziemy z nich bez podpisanej umowy foto/video. Z bardzo licznych stanowisk z prezentacjami fotografii i filmów ślubnych, to właśnie prezentacja Oli i Jarka zrobiła na Nas największe wrażenie.
Współpraca podczas przygotowań, wesela i sesji plenerowej były czystą przyjemnością. Ola i Jarek jako fotografowie mają mnóstwo ciekawych pomysłów. Gdy pracują potrafią być bardzo aktywni, kreatywni a zarazem niezauważalni. Kilka razy na weselu zastanawialiśmy się czy zdążali uwiecznić tą czy inną chwilę. Okazało się, że uwiecznili znacznie więcej niż my sami widzieliśmy 🙂 Efekty pracy Oli i Jarka przeszły Nasze najśmielsze oczekiwania. Nasz Wielki Dzień został przepięknie uwieczniony na fotografiach. Ze zdjęć emanuje mnóstwo uczuć i pozytywnej energii. Materiał z sesji plenerowej idealnie oddaje Naszą naturę. Rodzina i znajomi również nie kryją zachwytu nad fotoreportażem. Zdjęcia można oglądać bez końca, a przeglądanie ich poprawia humor i wywołuje szeroki uśmiech. Do tego nie było dla nich żadnym problemem, aby pojechać z Nami na sesję ślubną do Pragi.
Oprócz wykonania wysokiej jakość zdjęć Ola i Jarek zrealizowali dla Nas film weselny. Cały film został zaprojektowany indywidualnie. Ola i Jarek to profesjonaliści, którzy mają wiele pomysłów i propozycji, a także bardzo elastycznie, czujnie słuchają i wcielają w życie uwagi klientów. Film weselny oglądaliśmy już kilkanaście razy i ciągle mamy mało. Nasz teledysk ślubny jest kapitalną esencją wszystkiego tego co działo się na weselu jak i za jego kulisami.
Ola i Jarek to świetni ludzie oraz profesjonaliści w pracy zatem nie pozostaje Nam nic innego jak serdecznie podziękować oraz z czystym sumieniem rekomendować i polecać usługi Oli i Jarka.
Dziękujemy!

Nikola i Mariusz

Z usług oferowanych przez My Moments korzystaliśmy podczas naszego ślubu.Efekty naszej wspólnej współpracy to fantastyczny film i wspaniałe zdjęcia, które są piękną pamiątką tego wyjątkowego dla nas dnia.My Moments to profesjonaliści i ludzie z pasją, którzy w swoją pracę wkładają całe serce. Precyzję dostrzec można w każdym kadrze.Ola i Jarek to także przesympatyczna para, która emanuje tak pozytywną energią, że współpraca z Nimi to czysta przyjemność.

Polecamy wszystkim z całego serca.

Anna i Michał

Zdecydowanie zasłużona najwyższa z możliwych ocen! Ola i Jarek towarzyszyli nam w najpiękniejszym dniu naszego życia i wspaniale oddali obraz tego dnia. Piękne zdjęcia z przygotowań, ceremonii ślubnej, zabawy weselnej i oczywiście sesji plenerowej. Profesjonalny film ślubny, dograny w każdym szczególe.Teledysk przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Pamiątką dla nas jest również piękny album ślubny.

Kochani jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy!
Polecamy i będziemy polecać wszystkim parom, które chcą mieć profesjonalną i cudowną pamiątkę na całe życie.
Wybierając ich na pewno nie będziecie żałować

Kamila i Damian

Świetna współpraca, pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, przemiła atmosfera. Dziękujemy ogromnie za przepiękny film i fantastyczne zdjęcia. Wszystko wyszło rewelacyjnie! Jesteście wyjątkowi! Pozdrawiamy:)

Joanna i Łukasz

Rewelacja! Współpraca z Wami to czysta przyjemność – pełen profesjonalizm i cudowna atmosfera na każdym etapie współpracy 🙂 Ola i Jarek to szalenie utalentowany duet 😉 Zdjęcia i film, które dla nas wykonali są najpiękniejszą i niezastąpioną pamiątką. Jakość na najwyższym poziomie! Polecamy całym sercem 🙂
Raz jeszcze dziękujemy!
Asia & Łukasz

Dorota i Maciej

Dzień ślubu był dla nas niezwykle wyczekiwanym wydarzeniem. Przepełniała nas ogromna radość, którą dzieliliśmy z naszą Rodziną i Przyjaciółmi. Olu, Jarku to dzięki Wam oglądając film oraz zdjęcia możemy przeżywać wszystko na nowo ! Wasza praca cieszy się pełnym profesjonalizmem, pomysłowością, spontanicznością zachowując jednocześnie żywe emocje, radość i wzruszenie! Teledysk podbił serca wszystkich gości! Zdjęcia reportażowe, sesja plenerowa oraz film wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie wśród naszej Rodziny i Przyjaciół ! Dla nas, całość przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Praca z Wami to sama przyjemność!! Jako para, jesteście wspaniali! Dla wielu możecie być wzorem czerpania radości z życia, i z wykonywanej z pasją pracy! Z całego serca DZIĘKUJEMY!!

Magdalena i Łukasz

Bardzo gorąco dziękujemy za tak wspaniałą ślubną pamiątkę, jaką są zdjęcia i film Waszego autorstwa! Uważamy, że napisane tu komentarze i opinie w pełni oddają efekt i urok wykonanej przez Was pracy 🙂 Wszystko jest bardzo dopracowane, widać Wasze ogromne zaangażowanie, pasję oraz dbałość o najdrobniejszy szczegół. Jarek i Ola są bardzo sympatyczni, wyluzowani:), ale profesjonalni w każdym calu. W trakcie wesela byli zawsze tam gdzie trzeba, a dla gości jakby niezauważalni. Współpraca z Nimi to czysta przyjemność. GORĄCO POLECAMY !!! Madzia i Łukasz

Natalia i Mateusz

Profesjonaliści opanowani do perfekcji !
Niebywałe podejście do klienta, zaangażowanie, idealne dopracowanie szczegółów oraz dobra zabawa podczas pracy sprawia że efekty zdjęć i filmu są zdumiewające.
Jesteśmy pewni że nasza współpraca z tą fantastyczną i MEGA pozytywną parą jeszcze się nie zakończy ! 🙂 Szczerze gorąco polecamy !!!
Dzięki Wam mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie – Dziękujemy !

Anna i Janusz

Jesteśmy w 100% zadowoleni zarówno z filmu jak i z całej pracy jaką włożyli Aleksandra i Jarosław Bąbka w to by dzień naszego ślubu był wspaniale uwieczniony. Cechuje ich pełen profesjonalizm, naprawdę potrafią zaczarować obiektyw i stworzyć piękny obraz. Poza tym są przesympatyczni, a to bardzo ułatwiło nam wspólną pracę. Polecamy ich gorąco!!

Daria i Jakub

Dziękujemy bardzo za efekty Waszej naprawdę profesjonalnej pracy… Cudownie się na to wszystko teraz patrzy na te zdjęcia i super ogląda się nagranie… uchwycone tyle momentów, chwil i akcji…wyłapane, przepięknie nakręcone i zarazem pokazane…ach..brak czasem słów..moich i bliskich..wszyscy są zadowoleni i pod ogromnym wrażeniem….widać rękę fachowoców….to KAWAŁ NAPRAWDĘ DOBREJ ROBOTY!!! Polecamy już Was od dawna, lecz teraz mamy na to wszelkie dowody :))))

Katarzyna i Jakub

Najlepsi z najlepszych. W okolicy Turku, Koła, Konina nie znam nikogo lepszego. Nasze zdjęcia nadal zachwycają nas i naszą rodzinę. A kontakt rewelacyjny 🙂 Mój mąż nie lubi „pozowania do zdjęć ” i bardzo sceptycznie podchodził do pleneru ale ten okazał się fajnym doświadczeniem i miłym spędzeniem wspólnego czasu. Dodam że zdjęcia z wesela mieliśmy w expresownym czasie tydzień po weselichu. REWELACJA!!! :)))) Aż chciałoby się powtórzyć z Wami te najpiękniejsze chwilę w życiu. Pozdrawiamy.

Martyna & Adam

Witam. Chcielibyśmy się z Wami podzielić Naszą opinia na temat Mymoments. Właściciele i wykonawcy całego filmu a mianowicie Aleksandra i Jarosław Bąbka to najbardziej zaangażowane osoby z jakimi mieliśmy doczynienia. Poza tym są ciepłymi i sympatycznymi ludźmi. Korzystają z bardzo dobrego sprzętu jak na profesjonalistów przystało.
Super się z Nimi współpracowało. Nasze miejsce na plener było pomysłem Oli i Jarka. W przepiękny sposób uwiecznili tam Nasze chwile razem. Piękna pamiątka do końca życia. Bardzo podoba nam się sposób w jaki nagrywają. Z resztą każdy może sam sie zachwycić oglądając teledyski ślubne w ich wykonaniu . Pozdrawiamy gorąco i serdecznie polecamy Mymoments